KEBA Kemro K2-400 OF 450/Z OF450/Z Front Overlay Touch Glass

| categories | KEBA |
|---|---|
| Model | KEBA Kemro K2-400 OF 450/Z OF450/Z |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | KEBA Kemro Series |
| Supply | KEBA Kemro K2-400 OF 450/Z Touch Glass Overlay |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 03:22:49 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Temperature: | 0°C (32°F) to 50°C (122°F) |
| Brand: | KEBA |
| Product Line: | KEBA Kemro K2 |
| Storage Temperature: | -20 to 60 °C (-4 to 140 °F) |
| Touch Size: | 8" |
| Display Colors: | 16 million colors |
| Display Type: | TFT Color LCD |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Touch Screen: | Resistive screen |
| Warranty: | 12-Month Warranty |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| KEBA Kemro K2-400 OF 450/Z OF450/Z | Description | Inventory status |
| KeTop T100-014-CES 66329 | KEBA Membrane Keyboard HMI Touch Screen Replacement | In Stock |
| KeTop T150 KeTop T155 | KEBA Touch Panel Membrane Keypad Replacement Repair | Available Now |
| KeTop T55 | KEBA Membrane Switch Touchscreen Panel Replacement | In Stock |
| KeTop T70 Handheld Terminal | KEBA Touch Screen Monitor Switch Membrane Repair | In Stock |
| KeTop T70-rqa-AKO-LK KEBA AT-4O41 Linz | KEBA Touch Screen Glass Membrane Keyboard Keypad Replacement | Available Now |
| OP 321/C OP 331/C bzw. /E | KEBA Keypad Membrane Touch Screen Panel Replacement Repair | In Stock |
| OP 341/C bzw. /E | KEBA Touch Digitizer Terminal Keypad HMI Replacement Repair | In Stock |
| OP 351/C | KEBA Operator Keyboard HMI Touch Glass Repair Replacement | In Stock |
| OP362-LD/C-5114 OP 362-LD/C-5114 | KEBA Membrane Keypad Touch Digitizer Glass Repair | Available Now |
| Wollin PC2 Keba C50 W KeTop 72811 | KEBA HMI Panel Glass Keyboard Membrane Replacement | Available Now |
KEBA Kemro K2-400 OF 450/Z OF450/Z Front Overlay Touch Glass PDF Download:
FAQ:
Question: How to remove the KEBA Kemro K2-400 OF 450/Z OF450/Z operating panel?
Answer: 1) Disable the power supply.
Common misspellings:
KEBA
Kemro
K2-400
OF
450/Z
OF40/Z
45/Z
OF450/Z
O4F50/Z
OF45o/Z
OFF
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service