Keba TT5148 TT5118FPC-A1-E Touch Screen Membrane Switch

| categories | KEBA |
|---|---|
| Model | TT5148 TT5118FPC-A1-E |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | Touch Screen Membrane Keyboard |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 03:23:02 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Temperature: | 0°C (32°F) to 50°C (122°F) |
| Model Number: | TT5148 TT5118FPC-A1-E |
| Product Line: | KEBA Kemro |
| Warranty: | 365 Days |
| Brand: | KEBA |
| Display Type: | TFT Color LCD |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20°C (-4°F) to 60°C (140°F) |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| TT5148 TT5118FPC-A1-E | Description | Inventory status |
| EM30.A KEBA KETOP T50 014 CES | KEBA Membrane Keyboard HMI Touch Screen Replacement | In Stock |
| KEBA KETOP T20e-m00-br0-qma | KEBA Touch Panel Membrane Keypad Replacement Repair | Available Now |
| KEBA OP341-C-4400 | KEBA Membrane Switch Touchscreen Panel Replacement | In Stock |
| TT5148 TT5118FPC-A1-E | KEBA Touch Screen Monitor Switch Membrane Repair | In Stock |
Keba TT5148 TT5118FPC-A1-E Touch Screen Membrane Switch PDF Download:
Common misspellings:
KEBA
TT518
TT5118FPC-A1-E
TT5148
TT5118PC-A1-E
T5T148
TT511BFPC-A1-E
TT5118FPC-AA1-E
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service