Muller Touch 800 Terminal ISOBUS UT Horsch 30322538 HMI Repair

| categories | ISOBUS-Terminal |
|---|---|
| Model | Muller Touch 800 Terminal ISOBUS UT Horsch 30322538 |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | Muller Touch 800 Terminal Touch Digitizer |
| Shipping | 2-4 workdays |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-30 21:08:38 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | HORSCH |
| Ambient Temperature: | -20°C to +60°C |
| Screen Size: | 8 inches |
| Operating Voltage: | 10V – 32V |
| Storage Temperature: | -30°C to +80°C |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| Muller Touch 800 Terminal ISOBUS UT Horsch 30322538 | Description | Inventory status |
| Muller Touch 800 Terminal ISOBUS UT Horsch 30322538 | Muller Elektronik Touch Screen Monitor | In Stock |
| MONOSEM TOUCH Mini 10230337 | MONOSEM HMI Touch Glass Replacement | Available Now |
| Buisard TRACK GUIDE III | Touch Screen Glass Buisard HMI Repair | In Stock |
| QUARTZ 800 Terminal | QUARTZ HMI Panel Glass Replacement | In Stock |
| SULKY 800 TERMINAL | SULKY HMI Touch Screen Tablet Repair | In Stock |
| ISOBUS-Terminal CCI 50 CCI50 | Touch Screen ISOBUS-Terminal HMI Part | Available Now |
| KRONE ISOBUS CCI 50 CCI50 terminal control | KRONE Touch Screen Panel Glass Repair | Available Now |
| LEMKEN CCI 50 CCI50 ISOBUS terminal control | LEMKEN Touch Membrane Replacement | In Stock |
| Grimme CCI 50 CCI50 Isobus terminal control | Touch Screen Display for Grimme Repair | In Stock |
| KUHN CCI 50 CCI50 Isobus terminal control | Touch Screen KUHN HMI Replacement | Available Now |
| Rauch CCI 100 CCI100 isobus terminal control | Rauch Protective Film Touch Panel Repair | Available Now |
| POTTINGER CCI 100 CCI100 Isobus terminal control | POTTINGER Touch Digitizer Protective Film | In Stock |
| Grimme CCI 100 CCI100 Isobus terminal control NTS E310708-19 REV 0 AN7605 MD280219 | Grimme HMI Overlay Touch Screen Display | In Stock |
| AMAZONE CCI 100 CCI100 Isobus terminal control NTS F310708-17 Rev 0 F50117 MD251016 | AMAZONE Touch Screen Front Overlay | Available Now |
Muller Touch 800 Terminal ISOBUS UT Horsch 30322538 HMI Repair PDF Download:
FAQ:
Question: What should I pay attention to when using the touch screen?
Answer: Here are a few key things to remember if you are new to using a touch screen device:
Question: What are the main features of the Muller Touch 800 Terminal ISOBUS UT Horsch 30322538?
Answer: • Color TFT display for clear visualization
Common misspellings:
Muller
Touch
800
Terminal
IOBUS
UT
Horsch
30322538
ISOBUS
UTT
3032538
30322583
30332538
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service