IndraControl VDP80.1FAN-C1-NN-EN R911325756 Operator Keyboard

| categories | IndraControl VDP |
|---|---|
| Brand | REXROTH |
| Model | VDP80.1FAN-C1-NN-EN R911325756 |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | VDP80.1FAN-C1-NN-EN Keypad Membrane Switches |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:03:50 |
Shipping
Specifications:
| Interfaces Serial: | RS232/RS485 (Option) |
| Operating Temperature: | -10 °C to +40 °C |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Product Line: | IndraControl VDP |
| Warranty: | 365 Days |
| Brand: | Rexroth |
| Operation Type: | Key operation |
| Display Colors: | 256,000 colors |
| Resolution: | 1024 x 768 Pixels |
| Storage Temperature: | -20 °C to +60 °C |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| VDP80.1FAN-C1-NN-EN R911325756 | Description | Inventory status |
| VDP16.3AKN-D1-NN-NN | Rexroth IndraControl VDP16 Touch Screen Front Overlay | In Stock |
| VDP16.3AKN-D1-NN-NN-01 | Rexroth IndraControl VDP16 Protective Film Touch Panel | Available Now |
| VDP16.3AKN-D2-NN-NN | Rexroth IndraControl VDP16 Front Overlay Touchscreen | In Stock |
| VDP16.3AWN-D1-NN-NN | Rexroth IndraControl VDP16 HMI Touch Screen Glass Protective Film | Available Now |
| VDP16.3AWN-D2-NN-NN | Rexroth IndraControl VDP16 Touch Screen Panel Front Overlay | In Stock |
| VDP16.3DBN-D1-NN-NN | Rexroth IndraControl VDP16 Protective Film Touch Membrane | In Stock |
| VDP16.3DBN-D2-NN-NN | Rexroth IndraControl VDP16 Front Overlay HMI Touch Glass | In Stock |
| VDP80.1FAN-C1-NN-EN R911325756 | Rexroth IndraControl VDP80 Operator Keyboard Replacement | Available Now |
| VDP80.1FBN-C1-NN-EN R911325758 | Rexroth IndraControl VDP80 HMI Keyboard Membrane Repair | Available Now |
| VDP80.1FGN-C1-NN-EN R911172168EN | Rexroth IndraControl VDP80 Keypad Membrane Replacement Repair | In Stock |
| VDP80.1FHN-C1-NN-EN | Rexroth IndraControl VDP80 MMI Switch Membrane Replacement | In Stock |
| VDP80.1FKN-C1-NN-EN R911172321 | Rexroth IndraControl VDP80 HMI Terminal Keypad Replacement | Available Now |
| VDP81.1FKN-C1-NN-EN R912005308 | Rexroth IndraControl VDP81 Membrane Keyboard Replacement | In Stock |
| VDP81.1NJW-C1-NN-EN | Rexroth IndraControl VDP81 HMI Membrane Keypad Repair | Available Now |
| VDP82.1FKN-C1-NN-EN VDP82 R912005309 | Rexroth IndraControl VDP82 Membrane Switch Replacement | In Stock |
IndraControl VDP80.1FAN-C1-NN-EN R911325756 Operator Keyboard PDF Download:
FAQ:
Question: Do you offer custom products?
Answer: Yes, we can provide customized products tailored to your specific requirements. Please contact our sales team for more information.
Question: Do you have products in stock?
Answer: We typically maintain stock of regular products to ensure timely delivery. If you require a large quantity of products or have special requirements, it is advisable to contact us in advance to confirm stock availability.
Question: How can I track my order VDP80.1FAN-C1-NN-EN R911325756 Switch Membrane?
Answer: Once your order is shipped, we will provide tracking information so you can check the status of your order at any time. If you need assistance, please contact our customer support team.
Common misspellings:
VDP80.1FAN-C1-NN-EN
R91132576
R91325756
VDP80.1FAN-C1-N-NEN
R911325756
VDP8o.1FAN-C1-NN-EN
VDP80.11FAN-C1-NN-EN
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service