EZPC-T15C-E EZPC-T15C-EC Protective Film HMI Panel Glass

| categories | EZPanel PCs Series |
|---|---|
| Model | EZPC-T15C-E EZPC-T15C-EC |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | EZAutomation EZPanel PCs |
| Supply | EZPanel PCs Front Overlay Touch Panel |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:36:49 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Agency Approval: | Ul, cUL, CE |
| Humidity: | 10-95% RH, non-condensing |
| Operating Temperature: | 0-55°C (32 - 138°F) |
| Product Line: | EZPanel PCs |
| Touch Size: | 15" |
| Brand: | EZAutomation |
| Display Type: | TFT color |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -25°C (-13°F) to 65°C (149°F) |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| EZPC-T15C-E EZPC-T15C-EC | Description | Inventory status |
| EZPC-T10C-E | EZPanel PCs Front Overlay Touch Membrane Repair Replacement | In Stock |
| EZPC-T10C-E8 | EZ Automation EZPanel PCs Series Touch Glass Front Overlay Repair | In Stock |
| EZPC-T10C-E16 | EZAutomation EZPanel PCs Series Touch Digitizer Glass Overlay Repair | Available Now |
| EZPC-T10C-E32 | EZPanel PCs HMI Panel Glass Protective Film Repair Replacement | Available Now |
| EZPC-T10C-EC | EZAutomation EZPanel PCs Series Touch Screen Monitor Front Overlay | In Stock |
| EZPC-T15C-E | EZAutomation EZPanel PCs Series Front Overlay MMI Touch Screen Repair | In Stock |
| EZPC-T15C-E8 | EZ Automation EZPanel PCs Series HMI Touch Screen Protective Film | Available Now |
| EZPC-T15C-E16 | EZAutomation EZPanel PCs Series Protective Film Touchscreen Repair | In Stock |
| EZPC-T15C-E32 | EZAutomation EZPanel PCs Series HMI Protective Film Touch Screen Glass | Available Now |
| EZPC-T15C-EC | EZAutomation EZPanel PCs Series Front Overlay Touch Screen Panel Repair | In Stock |
EZPC-T15C-E EZPC-T15C-EC Protective Film HMI Panel Glass PDF Download:
Common misspellings:
EZPC-T15C-E
EZPC-T5C-EC
EZP-T15C-E
EZPC-T15C-EC
ZEPC-T15C-EC
EZPC-TI5C-EC
EZPCC-T15C-E
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service