AMT P3023-A2A 92-P3023-A2B Touch Screen Glass Replacement

| categories | AMT281xx~AMT28999 |
|---|---|
| Model | AMT P3023-A2A 92-P3023-A2B |
| Warranty | 365 Days |
| Shipping | DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-03 22:52:10 |
Shipping
Specifications:
| Part Number : | AMT P3023-A2A 92-P3023-A2B |
| Product Line: | Touch Panel |
| Power Supply: | DC 24V |
| Touch Screen: | Resistive touch screen |
| Warranty: | 365 days Warranty |
| Display Type: | TFT / Mono / STN LCD |
| Keypad: | None |
| Front Frame: | Stainless Steel |
| Storage Temperature: | -20 to 60°C |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| AMT P3023-A2A 92-P3023-A2B | Description | Inventory status |
| AMT P3007-A2A 92-P3007-02A | AMT P3007-A2A 92-P3007-02A Touch Screen Replacement Repair | In Stock |
| AMT P3008-02A 92-P3008-A2A | AMT P3008-02A 92-P3008-A2A Touch Panel Replacement | Available Now |
| AMT P3023-A2A 92-P3023-A2B | AMT P3023-A2A 92-P3023-A2B Touchscreen Replacement Repair | In Stock |
| AMT P3028-A20 92-P3028-A20 | AMT P3028-A20 92-P3028-A20 Touch Screen Glass Replacement | In Stock |
| AMT P3029-A20 92-P3029-A20 | AMT P3029-A20 92-P3029-A20 Touch Screen Panel Replacement | Available Now |
| UNIOP EK-06 EH-OP10 EK-06 6ZA1000-7 MKDG-06-0045 EK-06 | UNIOP EK-06 EH-OP10 EK-06 6ZA1000-7 MKDG-06-0045 EK-06 Keypad Membrane | In Stock |
| UNIOP BKDR-16-0045 BKDR160045 | Exor UNIOP BKDR-16-0045 BKDR160045 Switch Membrane | Available Now |
| 057C-5RB005 | 057C-5RB005 Touch Screen Repair | In Stock |
| AXIOMTEK G0T-3571T-512-R | AXIOMTEK G0T-3571T-512-R Touch Membrane Repair | Available Now |
| Ditch Witch Subsite 910 950 970 Transmitter | Ditch Witch Subsite 910 950 970 Transmitter Operator Panel Keypad Repair | Available Now |
| TP-A-08-MB01-D | TP-A-08-MB01-D Touch Digitizer Replacement | Available Now |
| AUTO MASKIN 305A 305B 305C 305D 305E 305F 305G | AUTO MASKIN 305A 305B 305C 305D 305E 305F 305G Operator Keyboard | In Stock |
| DCU305A R2TMC1000 TMC1000S | DCU305A R2TMC1000 TMC1000S Keyboard Membrane Replacement | Available Now |
| TCG121SVLQFPNN-GN01 | TCG121SVLQFPNN-GN01 LCD Display Screen Repair | In Stock |
| LSB-TE X3 LWE 031 A1016C-21 10296691 014454.AC LIEBHERR | LSB-TE X3 LWE 031 A1016C-21 10296691 014454.AC LIEBHERR Touch Screen Monitor | Available Now |
FAQ:
Question: How long does delivery take?
Answer: Usually 3-5 working days by DHL or FedEx Express.
Question: Do you provide installation service?
Answer: No, Kernfix does not provide installation or on-site service. We only sell replacement parts, such as an AMT P3023-A2A 92-P3023-A2B Touch Panel.
Question: Do AMT P3023-A2A 92-P3023-A2B Touchscreens have a minimum order quantity (MOQ)?
Answer: No strict MOQ. You can order 1 piece of the AMT P3023-A2A 92-P3023-A2B Touch Screen Glass if needed.
Question: Will I receive a tracking number after shipment?
Answer: Yes, we will send you the tracking number once your order is shipped.
Common misspellings:
AMT
P3023-A2A
92-P3023-A2
92-P303-A2B
29-P3023-A2B
P3023-AZA
92-P3023-A2B
P30223-A2A
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service