P50GAP60x00CxxxXXX P50GAP60x00CxxxXXX-0xxxxxxxxxx Touch Panel Protective Film

| categories | Controller P300 P500 |
|---|---|
| Brand | LENZE |
| Model | P50GAP60x00CxxxXXX-0xxxxxxxxxx |
| Warranty | 365 Days |
| Supply parts | Front Overlay MMI Touch Screen |
| Shipping | 2-4 workdays |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union |
| Update Time | 2026-02-04 02:00:52 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | Lenze |
| Product Line: | LENZE Controller P500 Series |
| Touchscreen: | Resistiv |
| Warranty: | 1-Year Warranty |
| Power Consumption: | 15 W at 24 VDC |
| Display Size: | 15" |
| Display Type: | Graphical |
| Transport Temp.: | −20 ... +60 °C |
| Transport Temp.: | −20 ... +60 °C |
| Operation Temp.: | 0 ... +50 °C |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| P50GAP60x00CxxxXXX-0xxxxxxxxxx | Description | Inventory status |
| P50GAP40300C4G0XXX | LENZE Controller P500 Series Touch Screen Glass Protective Film | In Stock |
| P50GAP40300C4G0XXX-02S14015000 | LENZE Controller P500 Series Front Overlay Touch Screen Panel Repair | Available Now |
| P50GAP40300C4G9XXX | LENZE Controller P500 Series Protective Film Touch Panel Repair | In Stock |
| P50GAP40x00CxxxXXX | LENZE Controller P500 Series HMI Touch Glass Front Overlay Replacement | Available Now |
| P50GAP40x00CxxxXXX-0xxxxxxxxxx | LENZE Controller P500 Series Touch Screen Panel Front Overlay Repair | In Stock |
| P50GAP40x00MxxxXXX | LENZE Controller P500 Series HMI Protective Film Touch Membrane | In Stock |
| P50GAP40x00MxxxXXX-0xxxxxxxxxx | LENZE Controller P500 Series Front Overlay Touch Glass Repair | In Stock |
| P50GAP60x00CxxxXXX | LENZE Controller P500 Series Touch Digitizer Glass Protective Film | Available Now |
| P50GAP60x00CxxxXXX-0xxxxxxxxxx | LENZE Controller P500 Series Front Overlay Touch Digitizer Glass | Available Now |
| P50GAP60x00MxxxXXX | LENZE Controller P500 Series Protective Film Touch Screen Monitor | In Stock |
| P50GAP60x00MxxxXXX-0xxxxxxxxxx | LENZE Controller P500 Series MMI Touch Screen Front Overlay Replacement | In Stock |
P50GAP60x00CxxxXXX P50GAP60x00CxxxXXX-0xxxxxxxxxx Touch Panel Protective Film PDF Download:
FAQ:
Question: What is the P50GAP60x00CxxxXXX P50GAP60x00CxxxXXX-0xxxxxxxxxx Touch Screen and Front Overlay price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: Which replacement device is suitable for the Controller?
Answer: Principally, a defective Controller can only be replaced by a device of the same product type.
Common misspellings:
P50GAP60x00CxxxXXX
P50GP60x00CxxxXXX-0xxxxxxxxxx
50GAP60x00CxxxXXX
P50GAP60x00CxxxXXX-0xxxxxxxxxx
P50GPA60x00CxxxXXX
P50GAPb0x00CxxxXXX
P50GAP60x00CCxxxXXX-0xxxxxxxxxx
Related Products
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service