P50GAP90x00MxxxXXX P50GAP90x00MxxxXXX-0xxxxxxxxxx Protective Film Touch Digitizer

| categories | Controller P300 P500 |
|---|---|
| Brand | LENZE |
| Model | P50GAP90x00MxxxXXX-0xxxxxxxxxx |
| Warranty | 365 Days |
| Supply parts | MMI Touch Screen Front Overlay |
| Shipping | 2-4 workdays |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union |
| Update Time | 2026-02-04 02:01:04 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | Lenze |
| Power Consumption: | 15 W at 24 VDC |
| Product Line: | LENZE Controller P500 Series |
| Touchscreen: | Resistiv |
| Warranty: | 1-Year Warranty |
| Display Size: | 7" |
| Display Type: | Graphical |
| Operation Temp.: | 0 ... +50 °C |
| Transport Temp.: | −20 ... +60 °C |
| Transport Temp.: | −20 ... +60 °C |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| P50GAP90x00MxxxXXX-0xxxxxxxxxx | Description | Inventory status |
| P50GAP90300C4G0XXX | LENZE Controller P500 Series Touch Screen Glass Protective Film | In Stock |
| P50GAP90300C4G0XXX-02S14415000 | LENZE Controller P500 Series Front Overlay Touch Screen Panel Repair | Available Now |
| P50GAP90300C4G9XXX | LENZE Controller P500 Series Protective Film Touch Panel Repair | In Stock |
| P50GAP90300M5H9XXX-02S14315000 | LENZE Controller P500 Series HMI Touch Glass Front Overlay Replacement | Available Now |
| P50GAP90x00CxxxXXX | LENZE Controller P500 Series Touch Screen Panel Front Overlay Repair | In Stock |
| P50GAP90x00CxxxXXX-0xxxxxxxxxx | LENZE Controller P500 Series HMI Protective Film Touch Membrane | In Stock |
| P50GAP90x00MxxxXXX | LENZE Controller P500 Series Front Overlay Touch Glass Repair | In Stock |
| P50GAP90x00MxxxXXX-0xxxxxxxxxx | LENZE Controller P500 Series Touch Digitizer Glass Protective Film | Available Now |
P50GAP90x00MxxxXXX P50GAP90x00MxxxXXX-0xxxxxxxxxx Protective Film Touch Digitizer PDF Download:
FAQ:
Question: Which replacement device is suitable for the Controller?
Answer: Principally, a defective Controller can only be replaced by a device of the same product type.
Question: What communication interfaces does Lenze Controller P500 support?
Answer: Lenze Controller P500 supports a variety of communication interfaces, including Ethernet, CAN, and USB.
Common misspellings:
P50GAP90x00MxxxXXX
P50GAP90x00MxxxXXX-xxxxxxxxxx
P50GA90x00MxxxXXX
P50GAP90x00MxxxXXX-0xxxxxxxxxx
P5G0AP90x00MxxxXXX
P50GAPP0x00MxxxXXX
P50GAP90x00MxxxXXX--0xxxxxxxxxx
Related Products
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service