GT2512F-STND Touch Screen Glass Protective Film Repair

| categories | GOT2000 Series |
|---|---|
| Brand | MITSUBISHI |
| Model | GT2512F-STND |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Mitsubishi GOT2000 GT25 Open Frame series |
| Supply | GT2512F-STND Protective Film Touch Panel |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:07:23 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | GT2512F-STND |
| Display Device: | Color TFT |
| Screen diagonal: | 12.1 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Mitsubishi GT25 Open Frame Series |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | 0 to 55°C |
| Resolution: | 800 * 600 |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Cooling Method: | Self-cooling |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| GT2512F-STND | Description | Inventory status |
| GT2512F-STNA | Mitsubishi GOT2000 Touch Screen Monitor Overlay Repair | In Stock |
| GT2512F-STND | Touch Screen Protective Film Mitsubishi GOT2000 GT25 | Available Now |
| GT2512-STBA | Mitsubishi GT25 Touch Screen Glass Front Overlay | In Stock |
| GT2512-STBA-GF | Mitsubishi GOT2000 GT25 Touch Protective Film | In Stock |
| GT2512-STBD | Mitsubishi GT25 Touch Screen Overlay Replacement | In Stock |
| GT2512-STBD-GF | HMI Panel Glass Overlay GOT2000 GT25 Repair | Available Now |
| GT2512-WXTBD | Mitsubishi GOT2000 Front Overlay Touch Panel Glass | In Stock |
| GT2512-WXTSD | Mitsubishi GOT2000 Touch Screen Protective Film Repair | Available Now |
| GT25F-08ESGS | Touch Screen Protective Film Mitsubishi GOT2000 GT25 | Available Now |
| GT25F-12ESGS | Mitsubishi GOT2000 GT25 Touch Protective Film | In Stock |
GT2512F-STND Touch Screen Glass Protective Film Repair PDF Download:
FAQ:
Question: What is the GT2512F-STND GOT2000 GT25 Open Frame Protective Film HMI price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: What is the size of GT2512F-STND Touch Screen Panel Glass?
Answer: The Mitsubishi GOT2000 GT25 Open Frame GT2512F-STND touch panel is 12.1-inch.
Common misspellings:
GT2512F-STD
GT512F-STND
GT25l2F-STND
GT2512F-TSND
GT25112F-STND
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service