Mitsubishi GT2512-STBA-GF HMI Touch Panel Front Overlay

| categories | GOT2000 Series |
|---|---|
| Brand | MITSUBISHI |
| Model | GT2512-STBA-GF |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Mitsubishi GOT2000 GT25 series |
| Supply | GT25 GT2512-STBA-GF Touch Panel Front Overlay |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:07:27 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | GT2512-STBA-GF |
| Display Device: | Color TFT |
| Screen diagonal: | 12.1 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Mitsubishi GT25 Series |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | 0 to 55°C |
| Resolution: | 800 * 600 |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Cooling Method: | Self-cooling |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| GT2512-STBA-GF | Description | Inventory status |
| GT2512F-STNA | Mitsubishi GOT2000 Touch Screen Monitor Overlay Repair | In Stock |
| GT2512F-STND | Touch Screen Protective Film Mitsubishi GOT2000 GT25 | Available Now |
| GT2512-STBA | Mitsubishi GT25 Touch Screen Glass Front Overlay | In Stock |
| GT2512-STBA-GF | Mitsubishi GOT2000 GT25 Touch Protective Film | In Stock |
| GT2512-STBD | Mitsubishi GT25 Touch Screen Overlay Replacement | In Stock |
| GT2512-STBD-GF | HMI Panel Glass Overlay GOT2000 GT25 Repair | Available Now |
| GT2512-WXTBD | Mitsubishi GOT2000 Front Overlay Touch Panel Glass | In Stock |
| GT2512-WXTSD | Mitsubishi GOT2000 Touch Screen Protective Film Repair | Available Now |
| GT25F-08ESGS | Touch Screen Protective Film Mitsubishi GOT2000 GT25 | Available Now |
| GT25F-12ESGS | Mitsubishi GOT2000 GT25 Touch Protective Film | In Stock |
Mitsubishi GT2512-STBA-GF HMI Touch Panel Front Overlay PDF Download:
FAQ:
Question: What is the GT2512-STBA-GF GOT2000 GT25 protective film HMI price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: What is the dimension of GT2512-STBA-GF Mitsubishi GOT2000 GT25 HMI Panel Glass?
Answer: The dimension of GT2512-STBA-GF Mitsubishi GOT2000 GT25 HMI is 12.1 inch.
Common misspellings:
GT2512-STA-GF
GT2512-STBAGF
GT25l2-STBA-GF
GT2512-STAB-GF
GT2512--STBA-GF
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service