Mitsubishi GT1450HS-QMBDE Touch Glass Protective Film

| categories | GOT1000 Series |
|---|---|
| Brand | MITSUBISHI |
| Model | GT1450HS-QMBDE |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Mitsubishi GOT1000 Handy GOT series |
| Supply | GT1450HS-QMBDE Protective Film Touch Panel |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:09:33 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | GT1450HS-QMBDE |
| Display Device: | STN color LCD |
| Screen diagonal: | 5.7 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Mitsubishi Handy GOT Series |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | 0 to 55°C |
| Resolution: | 160 × 64 dots (Horizontal format) |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Cooling Method: | Self-cooling |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| GT1450HS-QMBDE | Description | Inventory status |
| GT1450HS-QMBDE | Mitsubishi Handy GOT Touch Screen Overlay Replacement | In Stock |
| GT1455HS-QTBDE | HMI Panel Glass Overlay GOT1000 Handy GOT Repair | Available Now |
| GT1665HS-VTBD | Mitsubishi GOT1000 Front Overlay Touch Panel Glass | In Stock |
Mitsubishi GT1450HS-QMBDE Touch Glass Protective Film PDF Download:
FAQ:
Question: What is the GT1450HS-QMBDE GOT1000 Handy GOT Protective Film HMI price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: What is the size of GT1450HS-QMBDE Touch Screen Panel Glass?
Answer: The Mitsubishi GOT1000 Handy GOT GT1450HS-QMBDE touch panel is 5.7-inch.
Question: How to use Mitsubishi GOT1000 GT1450HS-QMBDE license key?
Answer:
Common misspellings:
GT1450HS-QMBE
GT145HS-QMBDE
GT1450HS-QBMDE
GT1450HS-QMBDE
GT14500HS-QMBDE
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service