F943GOT-LWD Mitsubishi Touch Glass Protective Film

| categories | GOT-F900 Series |
|---|---|
| Brand | MITSUBISHI |
| Model | F943GOT-LWD |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Mitsubishi GOT-F900 F943GOT series |
| Supply | F943GOT-LWD Protective Film Touch Panel Repair |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:11:36 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | F943GOT-LWD |
| Display Device: | STN monochrome LCD |
| Screen diagonal: | 5.7 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Mitsubishi F943GOT Series |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | 0 to 55°C |
| Resolution: | 320 x 240 dot |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Cooling Method: | Self-cooling |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| F943GOT-LWD | Description | Inventory status |
| F943GOT-LWD | Touch Screen Protective Film Mitsubishi GOT900 F943GOT | Available Now |
| F943GOT-SWD | Mitsubishi F943GOT Touch Screen Glass Front Overlay | In Stock |
F943GOT-LWD Mitsubishi Touch Glass Protective Film PDF Download:
FAQ:
Question: What is the F943GOT-LWD GOT-F900 F943GOT Protective Film HMI price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: What is the size of F943GOT-LWD Touch Screen Panel Glass?
Answer: The Mitsubishi GOT-F900 F943GOT F943GOT-LWD touch panel is 5.7-inch.
Common misspellings:
F943GOTLWD
F93GOT-LWD
F943GOT-LDW
F943G0T-LWD
F943GOT-LLWD
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service