A852GOT-SBD A852GOT-SBD-M3 Protective Film Touch Glass

| categories | GOT-A800 Series |
|---|---|
| Brand | MITSUBISHI |
| Model | A852GOT-SBD A852GOT-SBD-M3 |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Mitsubishi GOT-A800 A852GOT series |
| Supply | A852GOT-SBD A852GOT-SBD Front Overlay Touch Panel |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:14:18 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | A852GOT-SBD A852GOT-SBD-M3 |
| Display Device: | STN monochrome LCD |
| Screen diagonal: | 5.7 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Mitsubishi A852GOT Series |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | 0 to 55°C |
| Resolution: | 320 x 240 dot |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Cooling Method: | Self-cooling |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| A852GOT-SBD A852GOT-SBD-M3 | Description | Inventory status |
| A852GOT-LBD | Mitsubishi GOT-A800 Touch Screen Monitor Overlay Repair | In Stock |
| A852GOT-LBD-M3 | Touch Screen Protective Film Mitsubishi GOT800 A852GOT | Available Now |
| A852GOT-LWD | Mitsubishi A852GOT Touch Screen Glass Front Overlay | In Stock |
| A852GOT-LWD-M3 | Mitsubishi GOT800 A852GOT Touch Protective Film | In Stock |
| A852GOT-SBD | Mitsubishi A852GOT Touch Screen Overlay Replacement | In Stock |
| A852GOT-SBD-M3 | HMI Panel Glass Overlay GOT-A800 A852GOT Repair | Available Now |
| A852GOT-SWD | Mitsubishi GOT800 Front Overlay Touch Panel Glass | In Stock |
| A852GOT-SWD-M3 | Mitsubishi GOT-A800 Touch Screen Protective Film Repair | Available Now |
A852GOT-SBD A852GOT-SBD-M3 Protective Film Touch Glass PDF Download:
FAQ:
Question: What is the procedure to replace the A800 Series A852GOT-SBD-M3 backlights?
Answer:
Question: What is the size of A852GOT-SBD Touch Screen Panel Glass?
Answer: The Mitsubishi GOT-A800 A852GOT A852GOT-SBD touch panel is 5.7-inch.
Common misspellings:
A852GOTSBD
852GOT-SBD
A85G2OT-SBD
A852GOT-S8D
A852GOTT-SBD
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service