PS600G-T11-J1 PS600G-T41-J124V PS600G-T41-E124V Film Touch

| categories | PS3000 Series |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | PS600G-T11-J1 PS600G-T41-J124V PS600G-T41-E124V |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Proface PS600G Series |
| Supply | PS600G Protective Film Touch Screen |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:51:55 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Humidity: | 10 to 90%RH (no condensation) |
| Allowable Voltage Drop: | 10 ms or less |
| Product Line: | Proface PS600G |
| Rated Voltage: | DC19.2V to DC28.8V |
| Brand: | Proface |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20 to 60 degrees Celsius |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| PS600G-T11-J1 PS600G-T41-J124V PS600G-T41-E124V | Description | Inventory status |
| PS3711A-T41 | Proface PS3000 Touch Screen Protective Film Replacement | In Stock |
| PS3711A-T41-24V | Proface PS3000 Touch Panel Protective Film Repair | Available Now |
| PS3711A-T42 | Proface PS3000 Touchscreen Protective Film Repair | In Stock |
| PS3711A-T42-24V | Proface PS3000 HMI Touch Screen Glass Protective Film | Available Now |
| PS400G-T41-E124V | Proface PS400G Touch Screen Panel Front Overlay Repair | In Stock |
| PS400G-T41-J124V | Pro-face PS400G Front Overlay Touch Membrane | In Stock |
| PS600G-T11-J1 | Proface PS600G Touch Glass Front Overlay Repair | In Stock |
| PS600G-T41-E124V | Proface PS600G Touch Digitizer Glass Overlay Repair | Available Now |
| PS600G-T41-J124V | Pro-face PS600G HMI Panel Glass Protective Film | Available Now |
PS600G-T11-J1 PS600G-T41-J124V PS600G-T41-E124V Film Touch PDF Download:
Common misspellings:
PS600G-T11-J1
PS600G-T41-J124V
PS600G-41-E124V
PS600G-T1-J124V
PS600G-T41-E124V
PS600G-1T1-J1
PS6ooG-T41-J124V
PS6000G-T41-E124V
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service