EM7-X416-TY2 UI3651A-TD2S-FK1 UI7622-4-TY1 Proface HMI Touch Screen

| categories | The others Pro-face Series |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | EM7-X416-TY2 UI3651A-TD2S-FK1 UI7622-4-TY1 |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | Touch Screen Panel Glass |
| Touch size | 15 inch |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:52:54 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Humidity: | 30 to 90%RH (no condensation) |
| Allowable Voltage Drop: | 10 ms or less |
| Storage Humidity: | 30%RH to 90%RH |
| Rated Voltage: | DC19.2V to DC28.8V |
| Brand: | Proface |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -10°C to +60°C |
| Warranty: | 365 Days |
EM7-X416-TY2 UI3651A-TD2S-FK1 UI7622-4-TY1 Proface HMI Touch Screen PDF Download:
FAQ:
Question: How to clean the EM7-X416-TY2 UI3651A-TD2S-FK1 UI7622-4-TY1 Display?
Answer: When the display surface or frame becomes dirty, use a soft cloth moistened with neutral detergent to wipe away any dust or stains.
Common misspellings:
EM7-X416-TY2
UI3651A-TD2S-FK1
UI7622-4-Y1
I7622-4-TY1
UI3615A-TD2S-FK1
UI7622-4-TY1
EM7-X416-TYZ
UII3651A-TD2S-FK1
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service