QPL-CTDE-0000 QPLCTAD0000A Front Overlay Touch Membrane

| categories | The others Pro-face Series |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | QPL-CTDE-0000 QPLCTAD0000A |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | QPL-CTDE-0000 Touch Screen Monitor Front Overlay |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:53:02 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | Proface |
| Display Resolution: | 800 x 600 Pixels |
| Part Number : | QPL-CTDE-0000 |
| Storage Humidity: | 10%RH to 90%RH (non-condensing) |
| Touch Size: | 12.1" |
| Display Type: | TFT Color LCD |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Gobal Code: | QPLCTAD0000A |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Warranty: | 365 Days |
QPL-CTDE-0000 QPLCTAD0000A Front Overlay Touch Membrane PDF Download:
FAQ:
Question: What is Proface QPL-CTDE-0000 QPLCTAD0000A Touch Screen Panel Glass Protective Film HMI parts price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: How to insert the QPL-CTDE-0000 QPLCTAD0000A CF Card?
Answer: Use the following steps to insert the QPL-CTDE-0000 QPLCTAD0000A CF Card in the unit.
Common misspellings:
QPL-CTDE-0000
QPLCTD0000A
QPL-CTE-0000
QPLCTAD0000A
QP-LCTDE-0000
QPLC7AD0000A
QPLCTAD00000A
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service