Proface XM-4300TP PFXXM4300TP Touch Glass Front Film

| categories | The others Pro-face Series |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | XM-4300TP PFXXM4300TP |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | XM-4300TP Touch Screen Protective Film |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:53:19 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Humidity: | 10 to 90 % RH |
| Display Resolution: | 320 x 240 pixels |
| Part Number : | XM-4300T |
| Global Code: | PFXXM4300TP |
| Touch Size: | 5.7" |
| Brand: | Proface |
| Display Type: | TFT Color LCD |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20°C (-4°F) to 60°C (140°F) |
| Warranty: | 365 Days |
Proface XM-4300TP PFXXM4300TP Touch Glass Front Film PDF Download:
FAQ:
Question: What is Proface XM-4300TP PFXXM4300TP Touch Screen Panel Glass Front Overlay HMI parts price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Common misspellings:
XM-4300TP
PFXXM430TP
XM-4300P
PFXXM4300TP
XM4-300TP
PFXXM43007P
XM-43000TP
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service