KOHLSTADT A180613 REV A ELB02259 Touch Screen Panel

| categories | HMI Touch Screen Panel |
|---|---|
| Model | KOHLSTADT A180613 REV A ELB02259 |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | KOHLSTADT A180613 REV A ELB02259 Touch Panel |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-05 17:27:23 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Temperature: | 0°C (32°F) to 50°C (122°F) |
| Data interface: | 1 x RS232 |
| Model Number: | A180613 REV A ELB02259 |
| Operating Temperature: | –10 ... +40 °C |
| Storage Temperature: | -20 ... +60 °C |
| Brand: | KOHLSTADT |
| relative humidity: | 10 ... 85 %, non condensing |
| Power Supply: | 100-240 V AC, |
| Update Rate: | 30/s |
| Warranty: | 12 Months Warranty |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| KOHLSTADT A180613 REV A ELB02259 | Description | Inventory status |
| AMT 1064500A/AMT10645 | AMT 1064500A/AMT10645 Touch Screen Glass Repair | Available Now |
| KOHLSTADT A180613 REV A ELB02259 | KOHLSTADT A180613 REV A ELB02259 Touch Screen | In Stock |
| R1496-45A R1496-45 | R1496-45A R1496-45 Touch Digitizer Glass HMI Repair | In Stock |
| R8063-01A | R8063-01A Touch Screen Monitor Repair Replacement | Available Now |
| ME-12107898-X1-A163 8078B-A152 | ME-12107898-X1-A163 8078B-A152 HMI Panel Glass | Available Now |
| 5WR1562FB7 | 5WR1562FB7 Touch Screen Display HMI Replacement | In Stock |
Common misspellings:
KOHLSTADT
A180613
REV
A
ELB022529
EL002259
A1806133
ELB02259
ELBo2259
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service