AMT 1064500A AMT 10645 AMT10645 AMT-10645 Touch Glass

| categories | AMT10xxx AMT16xxx Series |
|---|---|
| Model | AMT 1064500A AMT 10645 AMT10645 AMT-10645 |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | AMT 1064500A AMT 10645 AMT10645 Touch Screen Glass |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-30 22:35:12 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | VICPAS |
| Part No.: | AMT 1064500A AMT 10645 |
| relative humidity: | 10 ... 85 %, non condensing |
| Warranty: | 12 Months Warranty |
| Ambient Temperature: | 10 to 90% RH |
| Display: | 320 x 210 pixel |
| Product Line: | AMT |
| Operating Temperature: | –10 ... +40 °C |
| Storage Temperature: | -20 ... +60 °C |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| AMT 1064500A AMT 10645 AMT10645 AMT-10645 | Description | Inventory status |
| AMT 1064500A/AMT10645 | AMT 1064500A/AMT10645 Touch Screen Glass Repair | Available Now |
| KOHLSTADT A180613 REV A ELB02259 | KOHLSTADT A180613 REV A ELB02259 Touch Screen | In Stock |
| R1496-45A R1496-45 | R1496-45A R1496-45 Touch Digitizer Glass HMI Repair | In Stock |
| R8063-01A | R8063-01A Touch Screen Monitor Repair Replacement | Available Now |
| ME-12107898-X1-A163 8078B-A152 | ME-12107898-X1-A163 8078B-A152 HMI Panel Glass | Available Now |
| 5WR1562FB7 | 5WR1562FB7 Touch Screen Display HMI Replacement | In Stock |
FAQ:
Question: What is AMT 1064500A AMT 10645 Touch Screen HMI parts price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Common misspellings:
AMT
106450A
10645
1064500
AMT100645
1064500A
100645
AMT-1o645
10645ooA
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service