iX Panel TA150

| categories | iX TxX Operator Panels |
|---|---|
| Brand | BEIJER |
| Model | iX Panel TA150 |
| Update Time | 2026-01-31 00:47:11 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | Beijer |
| Touch Type: | Resistive |
| Size: | 15" |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | iX Panel TA150 |
| Size diagonal: | 1280 × 800 pixel |
| Life time: | 50,000 hrss |
| Input Voltage: | 20 - 30 V DC |
| Power: | 12W |
iX Panel TA150 PDF Download:
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service