iX T21C-C25

| categories | iX TxX Operator Panels |
|---|---|
| Brand | BEIJER |
| Model | iX T21C-C25 |
| Update Time | 2026-01-31 00:47:13 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | Beijer |
| Part number: | 100-0588 |
| Size: | 21.5" |
| Warranty: | 365 days Warranty |
| Product Line: | iX T21C-C25 |
| Size diagonal: | 1920 × 1080 pixel |
| Display Type: | TFT-LCD |
| Touch Type: | Resistive |
| Input Voltage: | 20 - 30 V DC |
| Power: | 12W |
iX T21C-C25 PDF Download:
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service