EZP-T6C-FSP EZP-T6C-FST EZP-T6C-FSU Touch Screen Monitor Front Film

| categories | EZPanel PCs Series |
|---|---|
| Model | EZP-T6C-FSP EZP-T6C-FST EZP-T6C-FSU |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | EZAutomation EZPanel PCs |
| Supply | EZPanel PCs Touch Panel Front Overlay |
| Touch Screen Panel Type | Resistance touch screen |
| Shipping | DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:37:35 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Agency Approval: | Ul, cUL, CE |
| Humidity: | 10-95% RH, non-condensing |
| Operating Temperature: | 0-55°C (32 - 138°F) |
| Product Line: | EZPanel PCs |
| Touch Size: | 5.7" |
| Brand: | EZAutomation |
| Display Type: | TFT color |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -25°C (-13°F) to 65°C (149°F) |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| EZP-T6C-FSP EZP-T6C-FST EZP-T6C-FSU | Description | Inventory status |
| EZP-T6C-ES | EZPanel PCs Front Overlay Touch Membrane Repair Replacement | In Stock |
| EZP-T6C-FS | EZ Automation EZPanel PCs Series Touch Glass Front Overlay Repair | In Stock |
| EZP-T6C-FSC | EZAutomation EZPanel PCs Series Touch Digitizer Glass Overlay Repair | Available Now |
| EZP-T6C-FSD | EZPanel PCs HMI Panel Glass Protective Film Repair Replacement | Available Now |
| EZP-T6C-FSE | EZAutomation EZPanel PCs Series Touch Screen Monitor Front Overlay | In Stock |
| EZP-T6C-FSH | EZAutomation EZPanel PCs Series Front Overlay MMI Touch Screen Repair | In Stock |
| EZP-T6C-FSM | EZ Automation EZPanel PCs Series HMI Touch Screen Protective Film | Available Now |
| EZP-T6C-FSP | EZAutomation EZPanel PCs Series Protective Film Touchscreen Repair | In Stock |
| EZP-T6C-FST | EZAutomation EZPanel PCs Series HMI Protective Film Touch Screen Glass | Available Now |
| EZP-T6C-FSU | EZAutomation EZPanel PCs Series Front Overlay Touch Screen Panel Repair | In Stock |
EZP-T6C-FSP EZP-T6C-FST EZP-T6C-FSU Touch Screen Monitor Front Film PDF Download:
Common misspellings:
EZP-T6C-FSP
EZP-T6C-FST
EZP-T6C-FS
EZ-T6C-FST
EZP-T6C-FSU
EZP-T6-CFSP
EZP-TbC-FST
EZP--T6C-FSU
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service