UT2-IPPLP-15 Touch Screen UT2-IPPLP-17 Touch Panel

| categories | EZPanel PCs Series |
|---|---|
| Model | UT2-IPPLP-15 / UT2-IPPLP-17 |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | EZAutomation EZPanel PCs |
| Supply | EZPanel PCs Touch Panel Front Overlay |
| Touch Screen Panel Type | Resistance touch screen |
| Shipping | DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:37:43 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Agency Approval: | Ul, cUL, CE |
| Humidity: | 10-95% RH, non-condensing |
| Operating Temperature: | 0-55°C (32 - 138°F) |
| Product Line: | EZPanel PCs |
| Touch Size: | 15"-17" |
| Brand: | EZAutomation |
| Display Type: | TFT color |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -25°C (-13°F) to 65°C (149°F) |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| UT2-IPPLP-15 / UT2-IPPLP-17 | Description | Inventory status |
| UT2-IPPLP-10 | Industrial Fanless Panel PC Front Overlay Touch Membrane Repair Replacement | In Stock |
| UT2-IPPLP-12 | EZ Automation Industrial Fanless Panel PC Series Touch Glass Front Overlay Repair | In Stock |
| UT2-IPPLP-15 | EZAutomation Industrial Fanless Panel PC Series Touch Digitizer Glass Overlay | Available Now |
| UT2-IPPLP-17 | Industrial Fanless Panel PC HMI Panel Glass Protective Film Repair Replacement | Available Now |
| UT2-IPPLP-19 | EZAutomation Industrial Fanless Panel PC Touch Screen Monitor Front Overlay | In Stock |
| UT2-IPPLP-21 | EZAutomation Industrial Fanless Panel PC Series Front Overlay MMI Touch Screen | In Stock |
| UT-IPPLP-10 | Industrial Fanless Panel PC Series HMI Touch Screen Protective Film | Available Now |
| UT-IPPLP-12 | EZAutomation Industrial Fanless Panel PC Series Protective Film Touchscreen Repair | In Stock |
| UT-IPPLP-15 | EZAutomation Industrial Fanless Panel PC Protective Film Touch Screen Glass | Available Now |
| UT-IPPLP-17 | EZAutomation Industrial Fanless Panel PC Series Front Overlay Touch Screen Panel | In Stock |
| UT-IPPLP-19 | Industrial Fanless Panel PC Series Touch Screen Protective Film Replacement | In Stock |
| UT-IPPLP-21 | Industrial Fanless Panel PC Series Touch Panel Protective Film Repair Replacement | Available Now |
UT2-IPPLP-15 Touch Screen UT2-IPPLP-17 Touch Panel PDF Download:
Common misspellings:
UT2-IPPLP-15
UT2-IPPL-17
UT-IPPLP-15
UT2-IPPLP-17
TU2-IPPLP-17
UT2-IPPLP-1T
UT2-IPPLP--15
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service