IDEC HG2G-5TN22TF-W Overlay Film HMI Panel Screen Repair

| categories | HG2G 5.7in Enhanced |
|---|---|
| Brand | IDEC |
| Model | HG2G-5TN22TF-W |
| Warranty | 365 Days |
| Supply parts | Touch Screen Panel Front Overlay |
| Shipping | 2-4 workdays |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union |
| Update Time | 2026-01-31 02:02:15 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Model Number: | HG2G-5TN22TF-W |
| Warranty: | 1-Year Warranty |
| Environment: | Free From Corrosive Gases |
| Brand: | IDEC |
| Operating Temperature: | -20 ~ 60°C |
| Storage Temperature: | -20 ~ 70°C |
| Protection Rating: | IP65 |
| Operating Humidity: | 10 to 90% RH |
| Display Type: | Monochrome |
| Number of analog outputs: | 2 |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| HG2G-5TN22TF-W | Description | Inventory status |
| HG1G-4VT22TF-B | IDEC Compact HG1G Series Touch Screen Panel Front Overlay Replacement | In Stock |
| HG1G-4VT22TF-S | IDEC Compact HG1G Series Protective Film Touch Digitizer Glass Repair | Available Now |
| HG2G-5FT22TF-B | IDEC HG2G 5.7in Enhanced Touch Digitizer Overlay Film Replacement | In Stock |
| HG2G-5FT22TF-S | IDEC HG2G 5.7in Enhanced Touch Screen Glass Protective Film Repair | Available Now |
| HG2G-5FT22TF-W | IDEC HG2G 5.7in Enhanced Touch Screen Display Front Overlay Replacement | In Stock |
| HG2G-5ST22TF-B | IDEC HG2G 5.7in Enhanced Protective Film HMI Panel Screen Repair | Available Now |
| HG2G-5ST22TF-S | IDEC HG2G 5.7in Enhanced Touchscreen Monitor Front Overlay Replacement | In Stock |
| HG2G-5ST22TF-W | IDEC HG2G 5.7in Enhanced Touch Screen Film Protective Film Repair | Available Now |
| HG2G-5ST22VF-B | IDEC HG2G 5.7in Enhanced Front Overlay Touch Monitor Replacement | In Stock |
| HG2G-5ST22VF-S | IDEC HG2G 5.7in Enhanced Protective Film Touch Membrane Repair | Available Now |
| HG2G-5ST22VF-W | IDEC HG2G 5.7in Enhanced Touch Screen Tablet Front Overlay Replacement | In Stock |
| HG2G-5TN22TF-B | IDEC HG2G 5.7in Enhanced Front Overlay Touch Screen Panel Repair | Available Now |
| HG2G-5TN22TF-S | IDEC HG2G 5.7in Enhanced Touch Screen Tablet Protective Film Replacement | In Stock |
IDEC HG2G-5TN22TF-W Overlay Film HMI Panel Screen Repair PDF Download:
FAQ:
Question: How to adjust HG2G-5TN22TF-W Touchscreen Glass Front Overlay?
Answer:
Question: What is the main unit of HG2G-5TN22TF-W Terminal?
Answer:
Common misspellings:
HGG-5TN22TF-W
HG2G-5TN22T-W
HG2GG-5TN22TF-W
HG2G-5TN22TF--W
HG2G-5TN22TFW-
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service