Koyo DP-C320 Touch Digitizer Glass Front Overlay Repair

| categories | Koyo Other Series |
|---|---|
| Brand | KOYO |
| Model | DP-C320 |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Koyo spare parts |
| Supply | DP-C320 HMI Panel Glass Front Overlay |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 02:07:49 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Temperature: | 0°C (32°F) to 50°C (122°F) |
| Brand: | KOYO |
| Display Brightness: | 140 nits |
| Power Consumption: | 14 Watts @ 24VDC |
| Touch Size: | 5.7" |
| Display Type: | Backlit LCD |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Resolution: | 320 x 240 pixels |
| Touch Screen Technology: | Analog Resistive |
| Warranty: | 12-Month Warranty |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| DP-C320 | Description | Inventory status |
| DP-C320 | KOYO Machine Parts HMI Front Overlay Touch Membrane | In Stock |
| DP-C321 | Koyo Auto Parts HMI Panel Glass Protective Film Repair Replacement | In Stock |
| DP-M321 | Machine Koyo Touch Digitizer Glass Front Overlay Replacement | Available Now |
| GC-11MU-4 | KOYO Protective Film Touch Screen Panel Replacement Repair | Available Now |
| GC-3LC | Koyo Touch Screen Monitor Front Overlay Repair | In Stock |
| GC-3LC2 | Koyo Protective Film MMI Touch Screen Repair | In Stock |
| GC-3LM | Koyo HMI Touch Screen Panel Front Overlay Replacement | Available Now |
| GC-3LM2 | Koyo Protective Film Touchscreen Repair Replacement | In Stock |
| GC-73LCL-R | Koyo GC-7 Series HMI Front Overlay Touch Screen Glass | Available Now |
| GC-73LC-R | Koyo GC7 Series Protective Film Touch Screen Panel Repair | In Stock |
| GC-73LM-R | KOYO GC-7 Series Front Overlay HMI Panel Glass Replacement | In Stock |
| GC-76LC | Koyo GC7 Series Touch Panel Protective Film Repair | Available Now |
Koyo DP-C320 Touch Digitizer Glass Front Overlay Repair PDF Download:
Common misspellings:
DP-320
P-C320
DP-3C20
DP-C32o
DP-CC320
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service