HG3G-VAXT22MF-W Front Overlay HMI Touch Glass Repair

| categories | HG2G-5F, HG3G, HG4G |
|---|---|
| Brand | IDEC |
| Model | HG3G-VAXT22MF-W |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | HG3G 10in High-Performance |
| Supply parts | Touch Screen Monitor Front Overlay |
| Shipping | 2-4 workdays |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union |
| Update Time | 2026-01-31 02:04:12 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Environment: | Free From Corrosive Gases |
| Operating Humidity: | 10 to 90% RH |
| Mounting: | Panel Mounting |
| Storage Temperature: | -20 ~ 70°C |
| Display Type: | TFT color |
| Screen Type: | Analog Resistive Film |
| Model Number: | HG3G-VAXT22MF-W |
| Operating Temperature: | -20 ~ 60°C |
| Warranty: | 1-Year Warranty |
| Brand: | IDEC |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| HG3G-VAXT22MF-W | Description | Inventory status |
| HG2G-V5FT22TF-B | IDEC High Performance Series Touch Screen Panel Front Overlay Replacement | In Stock |
| HG2G-V5FT22TF-W | IDEC High Performance Series Protective Film Touch Digitizer Glass Repair | Available Now |
| HG3G-8JT22MF-B | IDEC High Performance Series Touch Digitizer Overlay Film Replacement | In Stock |
| HG3G-8JT22MF-W | IDEC High Performance Series Touch Screen Glass Protective Film Repair | Available Now |
| HG3G-8JT22TF-B | IDEC High Performance Series Touch Screen Display Front Overlay Replacement | In Stock |
| HG3G-8JT22TF-W | IDEC High Performance Series Protective Film HMI Panel Screen Repair | Available Now |
| HG3G-AJT22MF-B | IDEC HG3G 10in High-Performance Touch Screen Front Overlay Repair | In Stock |
| HG3G-AJT22MF-W | IDEC HG3G 10in High-Performance Protective Film Touch Panel Replacement | Available Now |
| HG3G-AJT22TF-B | IDEC HG3G 10in High-Performance Front Overlay MMI Panel Screen Repair | In Stock |
| HG3G-AJT22TF-W | IDEC HG3G 10in High-Performance Touch Screen Glass Protective Film Repair | Available Now |
| HG3G-V8XT22MF-B | IDEC High Performance Series Touchscreen Monitor Front Overlay Replacement | In Stock |
| HG3G-V8XT22MF-W | IDEC High Performance Series Touch Screen Film Protective Film Repair | Available Now |
| HG3G-VAXT22MF-B | IDEC HG3G 10in High-Performance Front Overlay Touch Digitizer Replacement | In Stock |
| HG3G-VAXT22MF-W | IDEC HG3G 10in High-Performance Touch Screen Panel Protective Film Repair | Available Now |
| HG4G-CJT22MF-B | IDEC High Performance Series Front Overlay Touch Monitor Replacement | In Stock |
| HG4G-CJT22TF-B | IDEC High Performance Series Protective Film Touch Membrane Repair | Available Now |
| HG4G-VCXT22MF-B | IDEC High Performance Series Touch Screen Tablet Front Overlay Replacement | In Stock |
HG3G-VAXT22MF-W Front Overlay HMI Touch Glass Repair PDF Download:
FAQ:
Question: How to adjust IDEC HG3G 10in High-Performance HG3G-VAXT22MF-W Touchscreen Glass Front Overlay?
Answer:
Question: What is the size of the base screen of HG3G-VAXT22MF-W Terminal?
Answer: It is equal the size of HG3G-VAXT22MF-W touch screen.
Common misspellings:
HG3GVAXT22MFW
HG3G-VXT22MF-W
HG3G-VAXT23MF-W
HG3G-VATX22MF-W
HG3G-VAXT22MF-T
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service